top of page

תנאי שימוש

מדיניות משלוח
א. זמן אספקת המוצרים הוא עד 20 ימי עבודה מרגע הזמנת המוצר, שכוללים זמן אספקה מהמפעל וזמן משלוח. 
ב. על הלקוח לציין פרטי משלוח מדויקים ונכונים, במידה והכתובת שהוזנה לא נכונה על הלקוח לשלם על משלוח חוזר. 

אחריות בית העסק
א. חברת ״חולצות כדורגל״ ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית. 
ב. נפלה טעות קולמוס בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את הנהלת האתר. 
ג. תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין הפריטים הנמכרים בפועל. 
ד. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך הבגד/מוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי. 
ה. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני. 
ו. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוח סבור כי המוצרים שרכש באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, הוא מוזמן לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 0557253573 , בדף הפייסבוק שלנו או דרך ״צור קשר״ באתר, והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן. 

ביטול עסקה 
א. במידה והמזמין ו/או הלקוח החליט לבטל את ההזמנה מסיבה אישית כגון אי יכולות לקבלת המוצר בזמן המיועד. יכול הלקוח לבטל את העסקה כל עוד לא עברו 48 שעות מעת ביצוע הרכישה או כל עוד ההזמנה לא נשלחה, המוקדם מבינהם. 
ב. החברה עושה בכל יכולתה לספק ללקוחות בדיוק את המוצרים שהזמינו, במידה וקיים חוסר במלאי אשר הלקוח לא היה מודע אליו בעת הרכישה באפשרותו של הלקוח לבטל את העסקה או להחליף למוצר אחר בעל שווי זהה. 
ג. במידה והפריטים שהגיעו ללקוח לא תואמים את מה שהזמין החברה תדאג להחליף את המוצר שקיבל ולספק לו את המוצר אשר הזמין, כל זאת ללא תשלום מצד הלקוח על משלוח הסחורה. 
ד. במידה ומשלוח המוצר עולה על 60 ימי עסקים החברה תפיק ללקוח החזר כספי מלא. 


מדיניות פרטיות 

 

א. איסוף מידע
אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי. 
בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות. 

ב. שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי: 
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך 
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית 
לשפר את האתר שלנו 
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך 
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל 
לנהל תחרות, מבצע, או סקר 


ג. פרטיות מסחר אלקטרוני

אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה. 

ד. העברת מידע לצד שלישי
אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה. 
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק. 
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים. 

ה. אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת. 

ו. קבצי קוקיס

אנחנו משתמשים בקבצי קוקיס. קבצי הקוקיס שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי. 

ז. הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל. 

ח. הסכמה

באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו. 

bottom of page